Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Beeldvormende vergadering sessie 1

dinsdag 11 februari 2025

19:30 - 22:00
Locatie

Raadzaal

Voorzitter
Marleen Noorland

Uitzending

Agendapunten

  1. 1
    Opening en vaststelling agenda
  2. 2

  3. 3
    Rondvraag
  4. 4
    Mededelingen gemeenschappelijke regelingen
  5. 5
    Raadsspreekuur
  6. 6

    Voor 2025-2028 is een bijgewerkte regionale agenda gemaakt. Om deel te nemen aan de 5 regionale opgaven is er in de meerjarenprogrammabegroting 2025-2028 geld beschikbaar gemaakt. De raad wordt gevraagd voor een periode van 4 jaar deel te nemen.

    Toezeggingen

    Titel
    Portefeuillehouder Van Eert komt schriftelijk terug op de vraag van de heer Geelen en de heer Witteveen over de berekening van de inwonersbijdrage (€ 9,28 in de brief, €10,05 in het raadsvoorstel)
    Portefeuillehouder Van Eert komt schriftelijk terug op de vraag van de heer Kooijmans over het overzicht van deelnemende gemeenten aan de verschillende opgaven
    Portefeuillehouder Van Eert komt schriftelijk terug op de vragen van de heer Kooijmans over de indexering vanuit de BRN (wordt deze eerst geïndexeerd en dan verminderd met 7%)
  7. 7

    De VGGM stuurt de raad een kaderbrief met ontwikkelingen, risico’s en financiële effecten van de veiligheidsregio. De raad kan aan de VGGM laten weten wat zij hiervan vindt in een zienswijze.

  8. 8
    Sluiting